Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / SkÃ¥p & hyllor / Stringhylla 9952114



*

nr 995 2114


Stringhylla

3 hyllplan


Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 november 2015
kl 20:50:09


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
12/11 15:00:31 1      300 kr
13/11 19:16:38 2      500 kr
14/11 18:47:17 3      Vinnande bud



  • Tema
  • 16 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
  • 6037 Bokhylla
    i form av en kanot, märkt Buttjer, 4 hyllor, mörkb..//
    Aktuellt bud: 1.600 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    12 jan kl 18:55
  • 6740 Bokhylla
    omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 107 cm, djup: 40..//
     

    Auktionen avslutas
    idag
    12 jan kl 19:42
  • 6685 BokhylleskÃ¥p
    1940-tal, låda i sarg, skåp med spegelinredning, B..//
    Aktuellt bud: 900 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    12 jan kl 20:32




Ladda ner broschyr